Následujte nás


Přihlásit se k odběru novinek

 

Ateliér 6+ bude od dubna každý měsíc ve dvou termínech

AKTUALITA | 1. 4. 2019

Dobrou zprávu si pro zájemce o pravidelné výtvarné workshopy připravilo edukační oddělení Muzea umění. Od dubna nabízíme programy pro děti školního věku v rámci cyklu Ateliér 6+ každý měsíc ve dvou termínech. Důvodem je velký zájem veřejnosti, kterému dosavadní kapacita již nestačila.

Nově bude možné program navštívit poslední dvě úterý v měsíci, a to vždy od 16 hodin. Téma workshopu bude u obou termínů daného měsíce shodné.

„To, že se k nám rodiče s dětmi vrací, je vždy největší pochvalou. Proto mě mrzelo, když jsem musela zájemce odmítat. Na druhou stranu není možné kapacitu workshopů neustále navyšovat. S ohledem na prostorové možnosti a především kvůli kvalitě programů je potřeba držet určitý limit,“ shrnula situaci lektorka Terezie Čermáková a dodala: „Rozšíření nabídky o další termín je tedy ideálním řešením a věřím, že se tak vytvoří prostor, aby si k nám mohli najít cestu také noví zájemci.“

Výtvarné workshopy pro rodiny s dětmi patří už několik let ke stálé nabídce edukačního oddělení Muzea umění Olomouc. Nejmenším muzejním návštěvníkům, od 2 do 6 let, patří první úterý v měsíci, kdy v rámci cyklu Co umění umí poznávají kouzelné prostředí muzea. Starší děti navštěvují už zmíněný Ateliér 6+.

Ke stažení

Dnešní otevírací doba

Arcidiecézní muzeum Olomouc 10.00-18.00
Muzeum moderního umění 10.00-18.00
Arcidiecézní muzeum Kroměříž 8.30-18.00

Čtvrtek | 7. 12. 2023

Dnes je otevřeno


Pokladna otevřená út–ne 10-18 hodin, Rezervace na pokladna@muo.cz
telefon: 585 514 241

9 Otevřených výstav

Přihlásit se k odběru novinek

 
© MUZEUM UMĚNÍ OLOMOUC 2022 Nastavení Cookies