Následujte nás


Přihlásit se k odběru novinek

 

Edukační výstava i první Trienále, to bude rok 2020 v MUO

AKTUALITA | 20. 1. 2020

Rok 2020 bude v Muzeu umění opět rokem velkých výstav. Tou největší bude podzimní Trienále středoevropské kultury a umění, což je nový výstavní formát, kterým muzeum doplní svůj dlouhodobý zájem o středoevropský kulturní region, soustředící se pod značkou SEFO. Návštěvníci se v jeho rámci mohou těšit mimo jiné i na díla průkopníka počítačového umění v Polsku Jana Pamuły. V Arcidiecézním muzeu Olomouc už ve čtvrtek začne vůbec první výstava plně v dikci lektorů edukačního oddělení. Na jaře se zde pak představí jako host Galerie a muzeum litoměřické diecéze. Léto bude patřit dvěma Janům – Janu Sarkandrovi a Janu Nepomuckému. 

Muzeum moderního umění nabídne návštěvníkům Umění tapisérie i další pohledy do muzejních sbírek – Šero i jas či Jiří Kolář: Babyluna. Středoevropské umění pak připomenou výstavy Fotoblok | Střední Evropa ve fotografických knihách a Matej Krén KNIHY / OBRAZY.

Zajímavý je i výstavní program Arcidiecéního muzea v Kroměříži, který vám nabídne detailnější pohled na Pannu Marii Křtinskou a kroměřížský zámek v proměnách století.

 

Ke stažení

Dnešní otevírací doba

Arcidiecézní muzeum Olomouc 10.00-18.00
Muzeum moderního umění 10.00-18.00
Arcidiecézní muzeum Kroměříž 8.30-18.00

Čtvrtek | 7. 12. 2023

Dnes je otevřeno


Pokladna otevřená út–ne 10-18 hodin, Rezervace na pokladna@muo.cz
telefon: 585 514 241

9 Otevřených výstav

Přihlásit se k odběru novinek

 
© MUZEUM UMĚNÍ OLOMOUC 2022 Nastavení Cookies