Následujte nás


Přihlásit se k odběru novinek

 

Vyšlo nové číslo Muzeionu

AKTUALITA | 6. 5. 2021

Se začátkem května přichází nové číslo časopisu Muzeion. Prozradí vám, proč se vedení muzea rozhodlo pro nový vizuální styl. Neopomine přípravu letošního největšího výstavního projektu Trienále SEFO 2021 a také vám přinese rozhovor se světově proslulým slovenským umělcem Matejem Krénem.

Dočtete se také o novém díle Victora Vasarelyho, které MUO získalo do svých sbírek. Prozradíme vám, jaké stavební úpravy čekají Arcidiecézní muzeum či co je cílem projektu Nahráno – Otevřeno, financovaném z Norských fondů.

Muzeion také poodhalí, co je hlavním úkolem Giny Renotière jako předsedkyně českého ICOMu. Dozvíte se také, co si pro vás na květen a červen připravilo naše edukační oddělní. 

Členové Spolku přátel Muzea umění Olomouc najdou Muzeion zanedlouho ve své poštovní schránce, ostatní příznivci umění si mohou nové číslo vyzvednout zdarma například v Infocentru města Olomouce na Horním náměstí či po opětovném otevření muzea na našich pokladnách či k kavárně And The Story Begins. V elektronické verzi pak najdete aktuální vydání ZDE.


Dnešní otevírací doba

Arcidiecézní muzeum Olomouc 10.00-18.00
Muzeum moderního umění 10.00-18.00
Arcidiecézní muzeum Kroměříž 8.30-18.00

Pátek | 19. 7. 2024

Dnes je otevřeno


Pokladna otevřená út–ne 10-18 hodin, Rezervace na pokladna@muo.cz
telefon: 585 514 241

8 Otevřených výstav

Přihlásit se k odběru novinek

 
© MUZEUM UMĚNÍ OLOMOUC 2022 Nastavení Cookies