Následujte nás


Přihlásit se k odběru novinek

 

Vyšlo nové číslo Muzeionu!

AKTUALITA | 14. 10. 2021

Poslední letošní číslo časopisu Muzeion vám přinese velký rozhovor matematika Jana Andrese s legendou polského počítačového umění Janem Pamułou. Dozvíte se z něj, co ovlivňuje Pamułovu tvorbu, kde hledá inspiraci i jaký má vztah k České republice a Olomouci.

Představíme vám reinstalaci stálé expozice Století relativity a vysvětlíme, proč ji doplnila díla starých mistrů. Seznámíme vás s novými knižnímu tituly z produkce MUO a jeho partnerů.

V Muzeionu najdete také podzimní proměnu největšího letošního výstavního projektu Trienále SEFO 2021. Dan Gregor vám vysvětli, jak funguje jeho instalace Tichý křik v proluce SEFO. Barbora Kundračíková vám nastíní změny ve výstavě Universum a Jakub Frank se ohlédne za Krizí všedního dne v Galerii Caesar.

Muzeion myslí i na milovníky divadla, pro ty má připravenou nabídku inscenací Divadelní flory, které se uskuteční v prostorách Muzea umění či program loutkových představení.

Členové Spolku přátel Muzea umění Olomouc najdou Muzeion zanedlouho ve své poštovní schránce, ostatní příznivci umění si mohou nové číslo vyzvednout zdarma na pokladně Muzea moderního umění či v Infocentru města Olomouce na Horním náměstí nebo v kavárně And The Story Begins. V elektronické verzi pak najdete aktuální vydání ZDE.


Dnešní otevírací doba

Arcidiecézní muzeum Olomouc 10.00-18.00
Muzeum moderního umění 10.00-18.00
Arcidiecézní muzeum Kroměříž 8.30 - 18.00

Neděle | 10. 12. 2023

Dnes je otevřeno


Pokladna otevřená út–ne 10-18 hodin, Rezervace na pokladna@muo.cz
telefon: 585 514 241

9 Otevřených výstav

Přihlásit se k odběru novinek

 
© MUZEUM UMĚNÍ OLOMOUC 2022 Nastavení Cookies